KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6834524
*
nr 683 4524
Pastell
Landskap, 45x36
Utrop:
200 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 februari 2011
kl 19:02:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 22:22:04
1
100 kr
28/2 14:43:51
2
150 kr
28/2 15:16:44
2
200 kr
28/2 16:51:52
1
200 kr
28/2 16:52:38
1
250 kr
28/2 18:57:58
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:06
-
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24
*
Pastell
nr 683 4524
Pastell
Landskap, 45x36
Utrop: | 200 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 februari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 22:22:04 | 1 | 100 kr |
28/2 14:43:51 | 2 | 150 kr |
28/2 15:16:44 | 2 | 200 kr |
28/2 16:51:52 | 1 | 200 kr |
28/2 16:52:38 | 1 | 250 kr |
28/2 18:57:58 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:06 -
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24